Contact

Klus- en tuinwerking

Landjuwelenstraat 43
8000 Brugge

Bart Dumalin verantwoordelijke planning

050 32 76 93
bart.dumalin@wokbrugge.be

Mieke Vlaeminck verantwoordelijke aanvragen

050 32 76 94
mieke.vlaeminck@wokbrugge.be

Atelierwerking

Oude Oostendsesteenweg 93A
8000 Brugge

Hannelore Hoornaert verantwoordelijke atelierwerking en toeleiding doelgroep

050 32 76 83
hannelore.hoornaert@wokbrugge.be

Algemene coördinatie

Oude Oostendsesteenweg 93A
8000 Brugge

Kristien Soenen coördinator

050 32 76 82
kristien.soenen@wokbrugge.be

De Schakelaar

Oude Oostendsesteenweg 93A
8000 Brugge

Sophie Deruwe jobcoach doelgroepmedewerkers LDE

050 32 76 63
sophie.deruwe@wokbrugge.be

 

Dave Aarnouts verantwoordelijke energie

050 32 77 12
dave.aarnouts@wokbrugge.be

Contacteer ons